zabieg odmładzający

Czy można w 75 minut cofnąć oznaki starzenia?

kosmetyczka ursus

Kto nie marzy o jak najdłużej trwającej młodości (niektórzy marzą o wiecznej)? Zawsze powtarzam, że „z czterdziestki nie zrobimy dwudziestki”. Ale trzydziestkę już tak 😘😜

Postępujące z wiekiem osłabienie mięśni lub ich zbytnie napięcie, zastoje limfatyczne, podskórne złogi, zanik tkanki tłuszczowej, to wszystko sprawia, że wyglądamy coraz starzej. Kosmetologia zachodu skupia się na dostarczeniu do skóry jak największej ilości składników aktywnych, nie koncentrując się na tym, co o wiele ważniejsze, bo starzeje się w pierwszej kolejności. To, o co powinniśmy zadbać to przede wszystkim mięśnie i kości, bo to one są rusztowaniem dla skóry.

Właśnie tym głownie zajmujemy się w KREM I DOTYK. Metod mamy wiele, ale dzisiaj chcę Wam napisać o cieszącym się największą popularnością masażu KOBIDO.

Czym jest masaż KOBIDO?

KOBIDO to szybki, bezpieczny i przyjemny, a przede wszystkim skuteczny sposób na przywrócenie zdrowia naszym tkankom.
KOBIDO działa nie tylko powierzchniowo, ale też w głębszych warstwach skóry, tkanki podskórnej, tłuszczu, powięzi, a także na poziomie mięśni. Dzięki różnej, przemiennej intensywności masowania, zmniejsza się napięcie mięśni mimicznych, co prowadzi do wygładzenia zmarszczek mimicznych. Z kolei aktywacja głębiej położonych mięśni twarzy sprawia, że owal twarzy podnosi się. Silny ucisk stymuluje produkcję kolagenu i elastyny w skórze, poprawiając tym samym jej jędrność i napięcie. Ruch drenujący wspomaga odprowadzanie nadmiaru limfy z twarzy i likwiduje opuchliznę.

 

masaż Kobido Warszawa Ursus

Masaż trwa 75 minut i przynosi spektakularne efekty:

  • wygładzenie zmarszczek mimicznych,
  • poprawa owalu twarzy,
  • redukcja obrzęków,
  • redukcja cieni pod oczami,
  • rozpromienienie cery,
  • ujędrnienie skóry twarzy, szyi i dekoltu,
  • poprawa nastroju i odprężenie.

 

Czy zależy Ci na poprawie co najmniej jednego z powyższych aspektów? Jeżeli tak, zapraszam serdecznie do poczucia na własnej skórze i mięśniach co znaczy profesjonalnie wykonany masaż.

Na koniec garść ważnych informacji:

👉 Dlaczego warto skorzystać z KOBIDO jeszcze w grudniu 2019? Od 2020 cena masażu wzrasta, ale dla wszystkich naszych tegorocznych klientów pozostanie bez zmian przez cały kolejny rok (!!!)
👉 Można skorzystać z samego masażu KOBIDO lub połączyć masaż z zabiegiem indywidualnie dobranym do potrzeb skóry (patrz: Zabieg liftingujący z masażem KOBIDO)
👉 Jeżeli chcesz podarować masaż w prezencie, mamy w ofercie VOUCHERY PREZENTOWE. Teraz (do końca grudnia 2019 kupując voucher dla kogoś na prezent – otrzymasz pełnowartościowy kosmetyk GRATIS

Brak komentarzy

Będzie mi miło, jeśli zostawisz komentarz