Dzień otwarty salon kosmetyczny ursus
dzień otwarty w krem i dotyk

12 października w naszym salonie kosmetycznym zorganizowałyśmy tak zwany dzień otwarty. To taki dzień, podczas którego można było zapoznać się z całą ofertą, porozmawiać, skorzystać z diagnozy cery. Tego dnia nie wykonywałyśmy regularnych zabiegów. Największym zainteresowaniem cieszyła się mezoterapia mikroigłowa i dlatego przeprowadziłyśmy aż dwa pokazy tego zabiegu. Panie mogły przekonać się, że wbrew obawom nie jest to krwawy i bardzo bolesny zabieg, a tuż po zabiegu można wrócić do normalnego funkcjonowania. Pokazałyśmy też elementy facemodelingu, czyli manualnej terapii odnowy twarzy oraz fragment masażu Kobido, który jest idealny przed tzw. “wielkim wyjściem”.

Nasi goście mogli skorzystać z badania skóry kamerką z 200-krotnym powiększeniem. Równie dużym zainteresowaniem jak badanie skóry twarzy cieszyło się badanie skóry głowy. Tak, peeling głowy to podstawa pielęgnacji. Pamiętajmy, że piękno włosów zaczyna się od zdrowej skóry głowy.

Nasz dzień otwarty osłodził pyszny wegański tort zrobiony prze Martę. Tort wylicytowałyśmy na aukcji charytatywnej dla chorego Filipka. O piękne zdjęcia zadbała Dorota z DDF Studio.

Dziękujemy wszystkim Paniom, które były z nami tego dnia 🙂 Zapraszamy do nas 🙂

 

Fotorelacja poniżej.

Brak komentarzy

Będzie mi miło, jeśli zostawisz komentarz