fbpx
kosmetyczka krem i dotyk salon kosmetyczny warszawa ursus

Higieniczna depilacja

Higieniczna depilacja

Dzisiaj będzie o woskach w aplikatorze. Dziwicie się, czemu nie pracujemy tą metodą. Woskom w rolce mówimy NIE!

depilacja woskiem krem i dotyk salon kosmetyczny warszawa ursus

Wosk w rolce - dlaczego go nie stosujemy?

Chociaż są łatwiejsze, oj dużo łatwiejsze w aplikacji. I praca na nich jest szybsza. Ale gdy chodzi o Wasze zdrowie, komfort i bezpieczeństwo, naszą wygodę pracy stawiamy na dalszym miejscu.
 
Woski w aplikatorze są po prostu niehigieniczne. W czasie pracy rolka obraca się i nie ma bata, przenosi różne mikroby, wirusy, a czasem grzyby na wosk, który jest w aplikatorze. I chociażby dezynfekować rolkę za każdym razem, to i tak te drobnoustroje już są w środku. Nic fajnego. Ja nie chciałabym być depilowana woskiem, w którym są ślady mikrobiologiczne kogoś, kto był na depilacji przede mną. Dlatego i dla Was oferuję bezpieczną depilację.
 
Depilujemy szpatułkami, ale też nie jedną dla klienta, tylko szpatułka po jednokrotnym zanurzeniu w wosku, trafia do kosza. Szpatułka, która dotknęła skóry nie ma prawa trafić do czystej puszki z woskiem 🙂
Jest to gwarancja higienicznej depilacji.

Co używam do depilacji?

Depilujemy szpatułkami, ale też nie jedną dla klienta, tylko szpatułka po jednokrotnym zanurzeniu w wosku, trafia do kosza. Szpatułka, która dotknęła skóry nie ma prawa trafić do czystej puszki z woskiem 🙂 Jest to gwarancja higienicznej depilacji.
Owszem, nie zawsze tak było, 18 lat temu depilowałam woskami w aplikatorze, to prawda. Jednak moja świadomość przez ten czas się zmieniła 🙂 Tak jak kiedyś nie było autoklawów w salonach, teraz są. Myślę, że i depilacja techniką one-dip będzie niedługo standardem.
Brak komentarzy

Będzie mi miło, jeśli zostawisz komentarz

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

0
    0
    Twoje zakupy
    Twój koszyk jest pustyWróć do sklepu