dobry salon kosmetyczny warszawa ursus

Mój Krem i Dotyk

naturalne zabiegi ciało warszawa ursus

Bardzo chciałam stworzyć taki gabinet kosmetyczny, do którego sama bym chodziła.

Po pierwsze – czysty (haha) niby oczywiste, ale dla mnie niezwykle ważne. To nie powinna być cecha wyróżniająca, bo czy właśnie gabinety kosmetyczne nie powinny być z założenia higieniczne i sterylne? Niestety nie zawsze tak jest, a przecież tutaj chodzi o dobro i bezpieczeństwo Klienta, a ja z pewnością jestem higienicznym freakiem.

bezpieczny salon kosmetyczny warszawa ursus

Po drugie – kobiecy, taki, gdzie jest ciepło i serdecznie, bez niepotrzebnego skrępowania, stresu, niepotrzebnych myśli. Chcę, żeby każda/każdy przekraczając próg mojego salonu zapominał/a o całym świecie i przez ten krótki czas u mnie była sama ze sobą. Zapraszam serdecznie! Wyłączymy telefony, porozmawiamy lub nie, posłuchamy muzyki lub nacieszymy się ciszą. Do mojego Krem i Dotyk możesz wejść jak do siebie i zrelaksować się. Koniecznie przy herbacie, z poczuciem, że fajnie być kobietą w towarzystwie innych kobiet i poczuć się zadbaną, dopieszczoną i piękną.

terapia manualna warszawa ursus

Po trzecie – naturalny. Ja wierzę w moc rąk, w naturalne terapie manualne, które są alternatywą dla zabiegów inwazyjnych. Przy pomocy rąk, bez udziału tych wszystkich maszyn, igieł i metalu – a jednocześnie skutecznie. Naturalne zabiegi dają efekty, których nie musisz się doszukiwać. Jeśli nie umiesz się zdecydować na konkretny zabieg, po prostu przyjdź, porozmawiamy i zdecydujemy razem.

terapia manualna facemodeling

Nie było łatwo, nie było szybko, ale Krem i Dotyk pojawił się na mapie Warszawy. Jest taki, jaki miał być! Udało mi się to kolejne dziecko 🙂 Zapraszam Cię serdecznie!!! Cały czas się rozwijamy i dążymy do tego, aby było coraz lepiej i lepiej dla Was.

Jesteś w dobrych rękach

Salon kosmetyczny krem i dotyk
Brak komentarzy

Będzie mi miło, jeśli zostawisz komentarz