Strefa VIP

Elan Skincare - autorski masaż liftingujący na Whisper Serum

Autorski masaż, który jest połączeniem najlepszych, unikalnych technik. Masaż nie do powtórzenia, skomponowany pod Klienta.

Zabieg wykonywany jest na serum Whisper.

Serum Whisper w 92% składa się z ekologicznych składników. Jest bogate w witaminy E i F, ma właściwości przeciwzapalne, ochronne i odżywcze.

Kluczowe składniki:

  • Ekologiczny olej z ogórecznika lekarskiego zawiera jeden z najwyższych poziomów kwasów omega-6 w olejach. Pomaga w naprawie bariery skórnej, regeneruje uszkodzoną barierę lipidową, zapobiega utracie wody, zwiększa nawilżenie skóry i poprawia jej elastyczność.
  • Ekologiczny ekstrakt z nagietka jest znany ze swoich właściwości przeciwzapalnych, przeciwbakteryjnych i regenerujących.
  • Ekologiczny wyciąg z rumianku jest łagodnie ściągający i antybakteryjny. Działa kojąco i tonizująco na skórę.

Wszystkie Składniki: Organic Jojoba Seed Oil (olej jojoba), Organic Borage Seed oil, Organic Safflower Oil , Organic Camellia Oil, Organic Sunflower Seed Oil, Squalane, Organic Calendula Extract, Organic Chamomile Extract, Witamina E

Dla kogo:Dla osób, które lubią indywidualnie dobrane ruchy masażu. Dla osób, które chcą poczuć niesamowite właściwości kosmetyków Elan Skincare, niedostępnych nigdzie indziej w Polsce 🙂
Polecam na: chwilę tylko dla siebie!

To jest miejsce na Twoją opinię.
To jest miejsce na Twoją opinię.
To jest miejsce na Twoją opinię.
masaż Kobido facemodeling salon kosmetyczny warszawa ursus