Terapie twarzy

Czy wiesz, że dobrze wykonany masaż działa lepiej niż najlepszy krem?

Terapia manualna twarzy – Facemodeling

Facemodeling drogie Panie, to mój opus magnum – zabieg, który otrzymał roboczą nazwę „omatkotodziała”, a jego efekty można śmiało mylić z zabiegami medycyny etetycznej. Mogę Wam powiedzieć po kosmetologicznemu: program wielotkankowy i wielopłaszczyznowy, łączący w sobie osteoplastykę, kapilaroterapię, mioplastykę, masaż intraplastyczny i kineziotaping twarzy. Mogę też Wam powiedzieć inaczej: działa drogie Panie i robi cuda.

Dzięki tej metodzie uwalniamy napięcia i blokady, stymulujemy organizm do tworzenia nowej sieci naczyń włosowatych, poprawiamy cyrkulację krwi i odpływ limfy. Efektem tego jest lepsze odżywienie tkanek i wyraźna poprawa jakości i jędrności skóry. Niwelujemy bruzdy, obrzęki, cienie pod oczami. W konsekwencji nasza twarz, szyja, dekolt wyglądają młodziej i zdrowiej.


Dla kogo? Dla Pań, którym marzy się zmniejszenie (lub pozbycie się) zmarszczek mimicznych, korekta kształtu i symetrii twarzy, podniesienie policzków, powiększenie warg, a nawet wyciągnięcie szyi i powiększenie oczu. Działa również na wdowi garb, cienie pod oczami oraz drugi podbródek. I poprawia elastyczność skóry oczywiście!
Polecam na: ten moment, w którym czujesz, że zaczynasz się starzeć, a nie chcesz inwazyjnych metod. Lub odwrotnie: chcesz wspomóc inwazyjne metody lub przestać z nich korzystać i dlatego chcesz spróbować, co może dać Ci natura.

Wspaniale miejsce i profesjonalna opieka. To był mój pierwszy facemodeling i już jestem zapisana na kolejny! Wrażenia niesamowite. Pani Ola wszystko dokładnie tłumaczy i objaśnia. Już dzis widzę ze moja twarz wyglada inaczej, bardziej jędrnie. Z niecierpliwością czekam na kolejna wizytę! Bardzo polecam! Katarzyna
Pani Ola jest super! Jestem po pierwszym zabiegu facemodelingu i od razu widać efekt. Kąciki ust poszły w górę 🙂 Pani Ola wszystko fajnie tłumaczy w trakcie zabiegu. Bardzo, bardzo polecam! Monika
Bardzo przyjemne miejsce i przyjemny czas w nim spędzony. Jestem po dwóch zabiegach, u pani Kasi i u pani Oli (Kobido i Facemodeling). Obie Panie różne, ale równie profesjonalne i zaangażowane. Na efekty zabiegów jeszcze musze poczekac i pare razy odwiedzic gabinet, ale wszystkie pozostale elementy (czystosc, profesjonalizm, zaangażowanie, relaks, uśmiech, atmosfera) na wysokim poziomie. Z czystym sercem polecam. Marta
Polecam zabieg Facemodelingu u Pani Oli. Ogromny profesjonalizm, Pani Ola dokładnie tłumaczy co robi, jaki ma to wpływ etc. Podczas masażu zdecydowanie czuć, że mięśnie pracują, co jest dużym plusem! Samo miejsce jest urocze i przyjemne, już od progu czuć, że można tu się zrelaksować:) Polecam i do zobaczenia 🙂 Katarzyna
Facemodeling jest fantastyczny, widać różnicę już po pierwszym zabiegu. Ola to cudowna kobieta z dużą wiedzą, skoncentrowana na kliencie. Polecam! Magda
Wspaniałe 2h masażu głębokiego twarzy! Bardzo polecam! Małgorzata
Jak zawsze wspaniale spędzony czas i cudowne efekty na twarzy 🙂 bardzo lubię wracać do Krem i dotyk bo czuję, że jestem w najlepszych rękach . Pani Olu, bardzo dziękuję za stworzenie tego miejsca i zespołu - każda z dziewczyn ma „tę” moc 🙂 polecam wszystkim. Olga
Pani Olu, jak zawsze było cudownie! Uwielbiam te spotkania! Dla mnie to super relaks, a kiedy widzę wspaniale efekty na twarzy to szczęście podwójne. Katarzyna
Wizyta w Krem i Dotyk była jak zawsze wielka przyjemnością! Cudowna atmosfera, wspaniale Dziewczyny, pełen profesjonalizm. Pani Olu, jest Pani Czarodziejką. Masaż twarzy jak marzenie, a efekty rewelacja. Wielkie uznanie dla Pani Ani za cudowny masaż pleców. Był ogień. I wielkie podziękowania dla cudownej Pani Joli, która „naprawia” twarze nastolatków Już nie mogę doczekać się kolejnej wizyty! Katarzyna

ZOGA FACE INTEGRATION - estetyczne modelowanie twarzy

Zoga Face Integretion jest częścią nurtu  Zoga Movement skupiającego się na przywracaniu całemu ciału równowagi napięciowej i swobody relacji ślizgowych w ciele. Zapewnia to możliwość statycznej i dynamicznej równowagi w grawitacji zwiększając wydajność ciała jako całości.

Zoga Face Integration to manualne estetyczne modelowanie twarzy i ciała przy pomocy  technik manipulacji mięśni, które oddziałują na tkanki w celu normalizacji napięcia mięśniowo-powięziowego obszaru dekoltu, głowy i mięśni mimicznych. Zadaniem specjalisty jest rozpoznanie obszaru zagęszczeń kolagenowych i restykcji ruchu poszczególnych struktur anatomicznych względem siebie. Zoga Face poprawia przepływ limfy i krążenia tkankowego, a finalnie odmładza i liftinguje twarz.

To koncepcja dla każdego kto preferuje skuteczne i naturalne metody odmładzania. Zoga Face Integration znacznie różni się od większości dostępnych metod masaży kosmetycznych. Charakteryzuje się dużym bodźcem i spektakularnym efektem odmładzającym, liftingującym i terapeutycznym.

Zoga Face Integration została zaprojektowana w celu wspierania i osiągania celów równoważenia tkanek  oraz zmiany sposobu organizacji układu mięśniowo-powięziowego wokół twarzy.

Zoga Face Integration to :

 • spersonalizowana indywidualna terapia;
 • skuteczny zabieg poprawiający elastyczność i mobilność skóry twarzy;
 • sposób na wygładzanie i uwypuklanie a czasami nawet pełną likwidację zmarszczek;
To jest miejsce na Twoją opinię.
To jest miejsce na Twoją opinię.
To jest miejsce na Twoją opinię.

Refleksologia twarzy

Refleksologia (refleksoterapia) twarzy to technika manualna, która łączy w sobie terapię ogólnoustrojową i postępowanie kosmetyczno – estetyczne. Wykorzystuje zjawisko łuku odruchowego w układzie nerwowym. Jej działanie można zauważyć i zmierzyć, co w wielu krajach przyczynia się do traktowania jej jako nauki medycznej (Francja, Niemcy). Podczas zabiegu stymulujemy pięć układów w organizmie człowieka: nerwowy, krwionośny, limfatyczny, hormonalny i energetyczny. Za pomocą bodźców mechanicznych (ucisku, masażu palcami) stymulujemy receptory skóry twarzy i mózgoczaszki, które poprzez obwodowy układ nerwowy korespondują z odpowiednimi ośrodkami mózgu, odpowiedzialnymi za analizę bodźców i przygotowanie odpowiedzi. Ponieważ organizm człowieka, zawsze dąży do równowagi wewnętrznej, odpowiednie stymulowanie, ułatwia osiągnięcie tej równowagi.

Terapia twarzy wprowadza organizm w stan równowagi wewnętrznej czyli homeostazy, co sprawia, że ciało samo uruchamia procesy regulacji i regeneracji. Pobudza mechanizmy detoksykacji i oczyszczania organizmu, pobudza przemiany metaboliczne. Polepsza cyrkulację krwi i limfy, czyli odżywienie i lepszą detoksykację tkanek.

Działanie refleksologii polega na odruchowym pobudzaniu narządów wewnętrznych człowieka. Dzięki temu pracują one sprawniej i wydajniej. Polepsza się wzajemna komunikacja między nimi. Sesje refleksologiczne mają na celu przywrócenie równowagi wewnętrznej czyli homeostazy organizmu. Stan naszych narządów to też stan naszej twarzy, to jej wygląd! Pojawianie się m.in. zmarszczek i ich charakter zależne są od kondycji naszego organizmu, od poszczególnych jego funkcji. Zatem odruchowa stymulacja narządów wewnętrznych przekłada się na zasadzie sprzężenia zwrotnego na terapię przeciwzmarszczkową.

Związek pomiędzy stanem naszej skóry a stresem został udowodniony przez naukowców. Psycho-dermatologia to nowa dziedzina, która bada te zależności. W gabinetach dermatologów padają pytania natury psychologicznej a jedną z metod terapeutycznych zalecanych pacjentom dermatologicznym jest obecnie relaksacja! Zabieg refleksologii twarzy głęboko relaksuje a doznania, które występują w trakcie takiego odprężenia nie są porównywalne z żadnym innym masażem twarzy czy ciała! To specyficzna praca w bezpośredniej bliskości ośrodków kory mózgowej zapewnia stan niezwykłej błogości, rozluźnienia, “odpływania” i zapomnienia.

Korzyści terapeutyczne:

 • głęboki relaks i błogostan- podczas zabiegu uwalnia się cocktail hormonów szczęścia – endorfin,
 • uruchomienie mechanizmów regulacji, regeneracji organizmu,
 • poprawa cyrkulacji krwi, wydolności narządów i układów,
 • detoksykacja i oczyszczanie organizmu,
 • uodpornienie na stres psychiczny i fizyczny,
 • działanie przeciwbólowe, tonizujące, kojące emocjonalnie, wyciszające umysł,
 • doskonałe samopoczucie klienta, przypływ energii witalnej,
 • poprawa wyglądu twarzy

 

Wskazania:

 • stres, zmęczenie psychiczne i fizyczne, wyczerpanie, złe samopoczucie, brak energii, witalności
 • bezsenność i problemy ze snem,
 • brak koncentracji, problemy z pamięcią, nauką, kojarzeniem,
 • bóle głowy, migreny, bóle wędrujące, neuropatyczne, bóle stawów i inne
 • dolegliwości przewlekłe

Polecamy dzieciom i dorosłym, osobom, które chcą utrzymać na długo dobrą kondycję na linii ciało – umysł – emocje oraz zapobiegać chorobom.

Refleksologia jest wspaniałą metoda antystresową..

 W roku 2005 zawód refleksologa został wpisany na listę zawodów medycznych w Polsce.

To jest miejsce na Twoją opinię.
To jest miejsce na Twoją opinię.
To jest miejsce na Twoją opinię.
masaż Kobido facemodeling salon kosmetyczny warszawa ursus