fbpx
 

Joga twarzy – warsztaty

#JOGATWARZY

WEEKENDOWA PRAKTYKA

25 lutego 2024

11:00-14:00
Praktyczne

Idea spotkania

Idea warsztatów jogi twarzy opiera się na zasadzie holistycznego podejścia do zdrowia i urody. W przeciwieństwie do popularnych metod poprawiania urody, które skupiają się na zmianach w wybranych obszarach twarzy, joga twarzy koncentruje się na całym ciele i umyśle, co ma wpływ na kondycję skóry i ogólną harmonię organizmu.
To program, w którym główną rolę odgrywa akceptacja i miłość do ciała.

Warsztaty jogi twarzy to forma treningu, który ma na celu poprawę kondycji skóry twarzy poprzez ćwiczenia i techniki oddechowe.

Idea ta opiera się na przekonaniu, że skóra twarzy i mięśnie, które ją podtrzymują, mogą być wzmocnione i ujędrnione poprzez regularne wykonywanie odpowiednich ćwiczeń.

Podczas warsztatów jogi twarzy będziesz wykonywać ćwiczenia, które mają na celu pobudzenie krążenia krwi w twarzy i stymulację produkcji kolagenu i elastyny. Wiele z tych ćwiczeń wywodzi się z jogi i innych praktyk duchowych, które mają korzystny wpływ na ciało i umysł.

Krótkie kilkuminutowe ćwiczenia pomogą Ci uzyskać dobre samopoczucie i naładować pozytywną energią.
Wykonywane regularnie zaowocują ujędrnioną, dotlenioną i lepiej napiętą skórą.

ZMNIEJSZYSZ NAPIĘCIE W CIELE spowodowane stresem i siedzącym trybem pracy.

ZYSKASZ PEŁNĄ BLASKU SKÓRĘ TWARZY dotleniając i odżywiając skórę od wewnątrz, tak dobrze nie zadziała żaden krem.

USUNIESZ ZMĘCZENIE Z TWARZY, zmniejszysz obrzęki i cienie pod oczami.

WYKONASZ EFEKTYWNY AUTOMASAŻ TWARZY z szacunkiem do swojego ciała.

ZROBISZ COŚ DLA SIEBIE odkrywając swój potencjał i nową energię do działania.

WPŁYNIESZ POZYTYWNIE NA NERW BŁĘDNY - bezcenne!

POCZUJESZ REZULTATY już po jednej sesji jogi twarzy 🙂

Zainspirujemy Cię do naturalnego dbania o TWARZ.

To ma być Twój czas, tylko Ty i Twoja TWARZ.

Czy joga twarzy jest dla mnie?

Joga twarzy jest dla Ciebie, jeśli chcesz:

 • oczyścić cerę z toksyn
 • odzyskać zdrowy blask na twarzy
 • poprawić napięcie i sprężystość skóry
 • zredukować i zapobiegać zmarszczkom i bruzdom, które powstają poprzez stres, marszczenie twarzy, czy różnego rodzaju grymasy
 • zyskać bardziej łagodny, młodzieńczy wygląd.

OPINIE UCZESTNICZEK WARSZTATÓW

5/5
Było bardzo miło, Agnieszka włożyła w przygotowanie dużo serca, odrazu zrozumiałam, że to będzie coś więcej jak zwykły algorytm wykonywania ruchów. Czułam się wreszcie i ja zaopiekowana. Czas zleciał bardzo szybko, a pozytywne wrażenia zostały ze mną na cały dzień. Następnego dnia rano zauważyłam że mam promienną wygładzoną skórę i spokojną głowę. Jestem bardzo zadowolona.
Roksana
Roksana
5/5
Warsztaty były dla mnie bardzo wartościowe. Czułam ogromne ukojenie i spokój. Coś, co ciężko było mi osiągnąć od bardzo dawna. Dziękuje za ten czas, on był potrzebny.
Gosia
Gosia

Dlaczego warto?

W każdy pierwszy czwartek miesiąca o 20:15 spotykamy się na wspólnym godzinnym treningu jogi twarzy. Takie cykliczne zajęcia pod okiem trenera pomagają utrzymać zdrowie i młodość twarzy. Pierwszeństwo udziału w godzinnych sesjach mają uczestnicy warsztatów.

praktyka jogi twarzy
joga twarzy w krem i dotyk

Poznaj autorkę warsztatów

Agnieszka Sitek

Agnieszka Sitek

Agnieszka to kosmetolożka z ponad 10-cio letnim doświadczeniem oraz certyfikowana instruktorka jogi twarzy metodą The Danielle Collins Face Yoga Method. Studia ukończyła pracą dyplomową o tematyce anti-aging:  „Odpowiedni tryb życia jako czynnik opóźniający procesy starzenia” i ta tematyka towarzyszy jej w pracy do dziś. 

 

Agnieszkę cechuje holistyczne podejście, zwraca uwagę na prawidłową pielęgnację skóry, ale nie pomija aspektu właściwego odżywiania i aktywności fizycznej. Wierzy w naturalne metody odmładzania, a masaże i ćwiczenia twarzy uważa za niezbędny element profilaktyki przeciwstarzeniowej. Cieszy ją zadowolenie klientek i  efekty, jakie uzyskuje masażami i ćwiczeniami. Jeżeli chcesz ćwiczyć w domu – Agnieszka nauczy Cię jak wykonywać jogę twarzy poprawnie.

 

W wolnym czasie biega, jeździ na rowerze, tworzy hobbistycznie własną biżuterię lub czyta książki o rozwoju osobistym. Docenia moc wdzięczności, wewnętrznego spokoju i oddechu.

Najczęściej zadawane pytania

Dla kogo są te warsztaty?

Spotkanie z jogą twarzy jest dla każdego, kto chce czerpać energię ze wspólnej praktyki, kto chce zadbać o siebie i swoją twarz w sposób bezpieczny i naturalny.

W jaki sposób mogę dokonać płatności?
Najprostszą metodą płatności będzie płatność online, ale przyjmujemy również przelewy i płatność kartą lub gotówką w salonie Krem i Dotyk.

Czy mogę zapłacić na miejscu bezpośrednio przed startem warsztatów ?
Niestety, nie ma takiej możliwości. Ilość miejsc na warsztatach jest ograniczona (tylko 8 miejsc) i chcemy uniknąć sytuacji, że komuś odmówiliśmy udziału w spotkaniu z braku miejsc, a finalnie miejsce by było. Dlatego przedpłata jest gwarancją rezerwacji miejsca.

Czy mogę otrzymać fakturę?
Oczywiście. Jesteśmy płatnikiem VAT, otrzymasz fakturę z 23% VAT. Daj nam znać przed zakupem, zakreślając odpowiednie okienko w formularzu płatności.

Czy istnieje możliwość zorganizowania takich warsztatów dla firm?
Tak. Skontaktuj się z nami, ustalimy szczegóły indywidualnie: ola@kremidotyk.pl

Czy podczas warsztatów nauczę się wszystkich ćwiczeń jogi twarzy?
Nie wiemy ile jesteś w stanie zapamiętać i jak szybko się uczysz. Pełny instruktorski kurs trwa 24 godziny, nasze warsztaty 3 godziny, nie jest więc możliwością posiąść na nim takiej wiedzy jak na kursie instruktorskim. Z naszego doświadczenia wynika jednak, że uczestniczy warsztatów zapamiętują najprzyjemniejsze dla nich ćwiczenia i kontynuują praktykę jogi twarzy w domu. Jeśli joga twarzy przypadnie Ci do gustu, zapraszamy na sesję indywidualną, podczas której poznasz ćwiczenia indywidualnie dobrane do Twoich potrzeb.

Ile osób będzie na warsztatach?

Zależy nam na jakości, nie na ilości. Nasze spotkania przewidziane są dla maksymalnie 8 osób. Kameralność spotkania jest gwarancją zaopiekowania każdej osoby przez instruktora. Dodatkowo, jeśli będziemy gościć więcej niż 4 uczestników, na warsztatach będzie jeszcze jedna osoba z KREM I DOTYK, aby goście naszego spotkania byli w pełni zaopiekowani.

Gdzie i jak mogę zgłosić problem z zakupem, pytania i wątpliwości?
Zadzwoń do nas: 578919155 lub napisz: kontakt@kremidotyk.pl Postaramy się odpowiedzieć i pomóc jak najszybciej.

Warsztaty jogi twarzy

350 zł

data:
25 lutego 2024 godziny: 11:00 - 14:00
lokalizacja: KREM I DOTYK Ryżowa 45a lok. 103 Warszawa

*Warsztaty zaplanowane są na 3 godziny, ale może się zdarzyć, że uczestnicy będą potrzebowali więcej czasu na opanowanie ćwiczeń i przedłużymy spotkanie. Będziemy podążać za grupą, tak, aby każdy skorzystał efektywnie z tego wspólnego czasu.

Aby dbanie o twarz stało się Twoim codziennym rytuałem.​

PIERWSZE WARSZTATY JOGI TWARZY
ćwiczymy mięśnie twarzy
ćwiczenia mięśni twarzy odmładzają

 

 

.
Brak komentarzy

Przepraszamy, nie można dodawać komentarzy.

0
  0
  Twoje zakupy
  Twój koszyk jest pustyWróć do sklepu