fbpx
 

o nas

Sprawiamy, że czujecie się i wyglądacie pięknie bez stosowania inwazyjnych metod.

W KREM I DOTYK dba o Was 10 specjalistek, kosmetolożek i fizjoterapeutek. Naszą specjalnością są manualne terapie odmładzania twarzy. Mamy najszerszą w Polsce ofertę masaży twarzy. W ofercie mamy też masaże ciała (wygląd naszej twarzy uzależniony jest przecież od postawy ciała).

Skorzystasz też u nas z klasycznych zabiegów pielęgnacyjnych: nawilżanie, oczyszczanie, pielęgnacja przeciwtrądzikowa i odmładzanie. Specjalizujemy się w eksfoliacji kwasami i  mezoterapii mikroigłowej i terapiach cer trudnych:

– trądzik,

– łojotokowe zapalenie skóry,

– trądzik różowaty.

Oferujemy: zabiegi modelujące na ciało, antycellulitowe i depilację woskiem.

Obejmujemy opieką osoby w trakcie leczenia choroby nowotworowej, oferujemy im dedykowane zabiegi pielęgnacyjne, masaże twarzy i ciała.

Kiedy uelastyczni się tkankę łączną, usunie nadmierne napięcia z mięśni lub wzmocni napięcie tych, które je straciły, rozmasuje zrosty kolagenowe – dzieją cię cuda. Taka fizjoterapia dla twarzy poprawia jej zdrowie, a efektem jakoby „ubocznym” jest odmłodzenie, wygładzenie zmarszczek, poprawa owalu twarzy i ujędrnienie skóry. Jest to alternatywa dla medycyny estetycznej, a także jej wsparcie. Seria masaży twarzy wykonana przez zabiegami medycyny estetycznej poprawi ich skuteczność. Z kolei po aplikacji botoksu, kiedy nie działa pompa mięśniowa i powoduje to liczne skutki uboczne, masaże z powodzeniem im zapobiegają.
0
    0
    Twoje zakupy
    Twój koszyk jest pustyWróć do sklepu