Zabiegi modelujące

MADEROTERAPIA - kolumbijski masaż antycellulitowy

To holistyczna technika pracy z ciałem, która teraz,  gdy technologia i produkty chemiczne atakują wszystkie obszary naszego życia, pozwala na bazie naturalnych zabiegów nawiązać nam kontakt z naturą, dbać o nasze ciało i nasze zdrowie.

Technika ta jest odkryciem i niewątpliwym zaskoczeniem w terapii antycellulitowej i ujędrniającej. Ten holistyczny masaż to połączenie drenażu limfatycznego, manualnych technik masażu z intensywnym masażem za pomocą specjalnych, anatomicznie zaprojektowanych drewnianych narzędzi.

Maderoterapia wpływa na modelowanie ciała w znacznie krótszym czasie niż ma to miejsce np. przy samym drenażu limfatycznym czy masażu bańką chińską. Zapobiega rozstępom, zwalcza cellulit i może spowodować zmniejszenie obwodów. Masaż za pomocą drewnianych narzędzi ma na celu osiągnięcie redukcji tkanki tłuszczowej, zmniejszenie celulitu, ujędrnienie, wygładzenie i wymodelowanie ciała.

 

Efekty:

  • eliminacja celulitu i nagromadzonego tłuszczu
  • modelowanie sylwetki
  • ujędrnienie skóry
  • zmniejszenie obwodu
  • poprawa elastyczności i wyglądu skóry
  • pobudzenie krążenia
  • eliminacja zastojów limfatycznych
  • redukcja stresu
  • odprężenie i ogólne wyciszenie organizmu

Zamierzone i zauważalne efekty są większości przypadków widoczne już po trzeciej sesji. Jednak pełna terapia zakłada wykonanie od 10 do 12 masaży, wykonywanych nie rzadziej niż dwa razy w tygodniu. Musimy pamiętać o tym, że efekt terapii jest indywidualny wobec każdej osoby i zależy od wielu współwystępujących czynników.

Dla kogo: Dla kobiet, które lubią naturalne zabiegi i holistyczne podejście. Dla osób, które w próbowały już niejednego zabiegu antycellulitowego i szukają skutecznej metody.
Polecam na: chwilę tylko dla siebie!

Zabieg ujędrniający biust

Remodeling, wzmocnienie i samo dobro dla biustu i dekoltu. Aktywne koncentraty wypełniają, rzeźbią i podnoszą biust – oczywiście zabieg nie jest porównywalny do skalpela, ale efekty są widoczne i są na plus! Seria zabiegów ma na celu stworzenie mikrosiatki liftingującej na kształt “niewidzialnego biustonosza”, zapewniając szybki efekt “push-up”. Zabieg zwalcza objawy opadania, utraty jędrności i elastyczności biustu. Powiększa piersi nadając im piękny i okrągły kształt.
W prezencie podczas zabiegu na biust wykonujemy bankietowy zabieg pielęgnujący twarz. Uwielbiamy takie 2w1!
Dla kogo: Dla kobiet z piersiami po przejściach, po karmieniu, niezadowolonych z ich wyglądu. Piersi potrzebują Twojej uwagi! 🙂
Polecam na: chwilę tylko dla siebie!

Antycellulitowy zabieg modelujący sylwetkę

Najczęściej wybierany wiosną, prawdziwy bestseller przed letnimi wakacjami, misją bikini i miesiącem miodowym. Zabieg wyszczuplający, który łagodzi objawy zatrzymywania się wody oraz tworzenia się cellulitu. W czasie zabiegu wykonywany jest masaż specjalną szczotką z naturalnych włókien z agawy. Masaż ten przynosi duże korzyści dla układu limfatycznego, stymuluje mikrocyrkulację. Efekt? Wzrost napięcia i ujędrnienia skóry, redukcja cellulitu i zmniejszenie obwodów ciała. Polecamy na wszystkie miejsca, które cellulit lubią: przede wszystkim uda i pośladki 😉 Drogie Panie, uprzejmie informuję: tu się nie leży, nie ziewa, nie księżniczkuje. W domu, między zabiegami, masujemy się tą szczotką, masujemy. Efekt będzie tego wart! 🙂
Podczas tego zabiegu, gdy leżysz owinięta specjalnymi bandażami, wykonujemy dodatkowo bankietowy zabieg pielęgnujący twarz. Możesz więc czuć się zadbana od stóp do głów!
Dla kogo: Dla Pań, które chcą w widoczny (i błyskawiczny!) sposób poprawić swój wygląd, np. przed wakacyjnym wyjazdem, przed weselem, krótką sukienką.
Polecam na: poczucie zaniedbania, kompleksy i niedoczas 🙂

Cudowny zabieg, po 1 cm mniej w obwodach po Aroshy i mega mistrzowski masaż twarzy. Agnieszka
To jest miejsce na Twoją opinię.
To jest miejsce na Twoją opinię.
masaż Kobido facemodeling salon kosmetyczny warszawa ursus