Stylizacja brwi i rzęs

stylizacja brwi krem i dotyk salon kosmetyczny warszawa ursus

Henna brwi i rzęs? Zapraszamy do Krem i Dotyk! Zazwyczaj Klientki wybierają hennę jako dodatek do innych zabiegów (np. na twarz = jeszcze lepszy efekt końcowy!), ale również jako okazję do krótkiej wizyty na herbatkę i plotki 🙂 W hennie stawiamy na naturalny efekt, który podkreśla urodę i kształt brwi. Efekt? Piękna oprawa oczu.

Regulację wykonujemy delikatnym woskiem do miejsc wrażliwych, który nakładany jest na specjalną oliwkę. Jeżeli preferujesz regulację pęsetą – nie ma problemu.

Sugerując się bardzo dobrymi opiniami o salonie postanowiłam sprawdzić, czy warto skorzystać z usług gabinetu. Dziś robiłam tylko regulacje i hennę brwi i rzęs. Jestem bardzo zadowolona. Już zapisałam się na face lifting i jestem pewna, ze wyjdę również zachwycona. Małgorzata
Przyjemna atmosfera. Cudowna obsługa. Zabieg wykonany idealnie. Polecam zapisy do Pani Katarzyny 🙂 Zofia
Jak zwykle bardzo miła atmosfera, pani Kasia mówi o etapach zabiegu, doradza i słucha. Polecam. Monika
Profesjonalne podejście do klienta, zabieg wykonany bardzo delikatnie i precyzyjnie, na pewno skorzystam ponownie. Karolina
Piękny kształt brwi, dziękuję :)) Ania
To jest miejsce na Twoją opinię.

 

Krem i Dotyk to miejsce, o jakim marzyłam. Możesz tutaj wejść jak do siebie. Zrelaksuj się.

Koniecznie przy herbacie, z poczuciem, że trzeba czasem odetchnąć w towarzystwie innych kobiet i zatroszczyć się o siebie.

Naturalnie, bezpiecznie i jednocześnie skutecznie.

Jesteś w dobrych rękach.

 

0
    0
    Twoje zakupy
    Twój koszyk jest pustyWróć do sklepu