fbpx
 

kosmetyki

Osmosis Beauty to elitarna marka profesjonalnych kosmeceutyków, dzięki której lekarze i kosmetolodzy na całym świecie osiągają prawdziwe i długotrwałe rezultaty. Są one potwierdzeniem na to, że skórze dzięki spersonalizowanej terapii został przywrócony balans. Cały proces leczenia odbywa się z ogromnym szacunkiem dla skóry, bez nadmiernego złuszczania i stanu zapalnego. Takie podejście wymagało opatentowanych i zaawansowanych technologii, połączonych z holistycznym podejściem.

Dermaquest to ekskluzywna, amerykańska marka kosmetyków do profesjonalnej pielęgnacji skóry twarzy i ciała.
Kolekcje kosmeceutyków Dermaquest gwarantują luksusową pielęgnację, dzięki wykorzystaniu roślinnych komórek macierzystych, peptydów, witamin, olejku CBD, opatentowanych kompleksów roślinnych, prebiotyków oraz składników o właściwościach nawadniających i ochronnych.
Profesjonalne programy zabiegowe zapewniają nie tylko natychmiastowy efekt nawilżenia i oczyszczenia skóry, ale także wpływają na długofalowe rezultaty takie jak spłycenie zmarszczek, zmniejszenie problemu z trądzikiem, zaskórnikami czy pozbycie się przebarwień.

Świadome podejście do pielęgnacji – to fundamentalne założenie, które towarzyszyło tworzeniu marki Dermomedica. To specjalistyczna marka przeciwstarzeniowa, przeznaczona do terapii skóry w trakcie kuracji estetycznych oraz wspomagająca ich efektywność.
Receptury preparatów zostały opracowane tak, aby zapobiegać przedwczesnemu starzeniu się skóry i stymulować fizjologiczne procesy odnowy. Marka oferuje zaawansowane formuły kosmeceutyków, które są preparatami z pogranicza leków i kosmetyków.

Propagatorka idei ZDROWEJ SKÓRY – Katarzyna Nozderko – stworzyła markę inteligentnych kosmetyków dedykowanych kompleksowej odbudowie i regeneracji komórek:estGen | inżynieria tkankowa®. 
Preparaty estGen działają immunomodulacyjnie, wspomagają odbudowywanie się uszkodzonej skóry oraz redukują stany zapalne.
Wysoce wyspecjalizowane składniki skutecznie powstrzymują procesy starzeniowe. Działanie potwierdzone licznymi badaniami laboratoryjnymi.

LYCON od ponad 40 lat zajmuje się produkcją kosmetyków bazując na naturalnych składnikach.
Jej twórczyni, Lydia Jordane, uznawana jest za jedną z pionierek australijskiego biznesu kosmetycznego. Wczesne doświadczenia przeprowadzane w rodzinnej kuchni doprowadziły do powstania globalnej marki i wielu linii produktów kosmetycznych m.in. wosków i balsamów. LYCON uznawany jest za wiodącą firmę na rynku wosków do depilacji. Wszystkie produkty są tworzone w laboratoriach LYCON pod kontrolą wysokiej klasy specjalistów.

mesoesthetic krem i dotyk salon kosmetyczny warszawa ursus

Mesoestetic Pharma Groupto globalna marka powstała ponad 30 lat temu w Hiszpanii. Jedno z największych i najnowocześniejszych laboratoriów kosmetycznych w Europie, w którym przy współpracy z sektorem medycznym tworzonych jest wiele innowacyjnych produktów przeznaczonych do zwalczania problemów estetycznych. Spełnia najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa w produkcji. Mesoestetic to stały rozwój i praca nad najwyższą jakością we współpracy ze szpitalami, uczelniami i ekspertami.

purles - krem i dotyk

Purlés jest francuską firmą produkującą kosmetyki łączące innowacyjną myśl biotechnologiczną z najskuteczniejszymi składnikami naturalnymi z różnych zakątków świata. Purlés ma bogatą ofertę produktów profesjonalnych i detalicznych. To daje możliwość kontynuowania tej delikatnej i wysoce skutecznej pielęgnacji także w domu. Firma stale stawia na rozwój, ciągle ulepszając receptury, które są opracowywane przez naukowców o wieloletnim doświadczeniu w kosmetologii, w laboratoriach spełniających najwyższe standardy i poddawane są licznym testom weryfikującym ich skuteczność i bezpieczeństwo.

0
    0
    Twoje zakupy
    Twój koszyk jest pustyWróć do sklepu