kosmetyki

BANDI Cosmetics to polska firma działająca na rynku od ponad 35 lat. Producent kosmetyków profesjonalnych przeznaczonych dla salonów kosmetycznych i SPA, oraz kosmetyków do pielęgnacji domowej.
BANDI to kosmetyki, które powstają z pasji – tuż pod Warszawą – z pełną kontrolą nad ich jakością i bezpieczeństwem. Poddawane są szczegółowym badaniom także w niezależnych laboratoriach badawczych. Priorytety firmy: jakość, bezpieczeństwo i skuteczność.

is clinical rem i dotyk salon kosmetyczny warszawa ursus

iS CLINICAL to marka ekskluzywnych produktów do pielęgnacji skóry opracowana przez amerykańską firmę Innovative Skincare.
To innowacyjna marka oferująca dermokosmetyki aptecznej jakości. Należące do niej produkty polecane są przez czołowych dermatologów, lekarzy medycyny estetycznej, a nawet onkologów. Stanowią połączenie osiągnięć medycyny tradycyjnej opartej o bogactwo składników roślinnych i najnowszej wiedzy naukowej. Innovative Skincare stosuje najwyższe standardy etyczne i biznesowe.

Propagatorka idei ZDROWEJ SKÓRY – Katarzyna Nozderko – stworzyła markę inteligentnych kosmetyków dedykowanych kompleksowej odbudowie i regeneracji komórek: estGen | inżynieria tkankowa®.
Preparaty estGen działają immunomodulacyjnie, wspomagają odbudowywanie się uszkodzonej skóry oraz redukują stany zapalne.
Wysoce wyspecjalizowane składniki skutecznie powstrzymują procesy starzeniowe. Działanie potwierdzone licznymi badaniami laboratoryjnymi.

Logo Lycon

LYCON od ponad 40 lat zajmuje się produkcją kosmetyków bazując na naturalnych składnikach.
Jej twórczyni, Lydia Jordane, uznawana jest za jedną z pionierek australijskiego biznesu kosmetycznego. Wczesne doświadczenia przeprowadzane w rodzinnej kuchni doprowadziły do powstania globalnej marki i wielu linii produktów kosmetycznych m.in. wosków i balsamów. LYCON uznawany jest za wiodącą firmę na rynku wosków do depilacji. Wszystkie produkty są tworzone w laboratoriach LYCON pod kontrolą wysokiej klasy specjalistów.

mesoesthetic krem i dotyk salon kosmetyczny warszawa ursus

Mesoestetic Pharma Group to globalna marka powstała ponad 30 lat temu w Hiszpanii. Jedno z największych i najnowocześniejszych laboratoriów kosmetycznych w Europie, w którym przy współpracy z sektorem medycznym tworzonych jest wiele innowacyjnych produktów przeznaczonych do zwalczania problemów estetycznych. Spełnia najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa w produkcji. Mesoestetic to stały rozwój i praca nad najwyższą jakością we współpracy ze szpitalami, uczelniami i ekspertami.

purles - krem i dotyk

Purlés jest francuską firmą produkującą kosmetyki łączące innowacyjną myśl biotechnologiczną z najskuteczniejszymi składnikami naturalnymi z różnych zakątków świata. Purlés ma bogatą ofertę produktów profesjonalnych i detalicznych. To daje możliwość kontynuowania tej delikatnej i wysoce skutecznej pielęgnacji także w domu. Firma stale stawia na rozwój, ciągle ulepszając receptury, które są opracowywane przez naukowców o wieloletnim doświadczeniu w kosmetologii, w laboratoriach spełniających najwyższe standardy i poddawane są licznym testom weryfikującym ich skuteczność i bezpieczeństwo.

PHYTS - Krem i Dotyk
Phyt’s to francuska marka od 50 lat wytwarzająca profesjonalne i w 100% naturalne kosmetyki – bez konserwantów i barwników syntetycznych, w większości wegańskie. Phyt’s to połączenie doświadczenia, innowacji, skutecznego działania i oryginalnej formy. Profesjonalne zabiegi przygotowane są jako pojedyncze zestawy, w których produkt zamknięty jest w pojedynczej, szklanej ampułce. To gwarancja wysokiego poziomu higieny i świeżości. Wszystko to w oparciu o etykę łączącą ekologię i naturalność.
0
    0
    Twoje zakupy
    Twój koszyk jest pustyWróć do sklepu