fbpx
 

trycholog

Konsultacja trychologiczna

W czasie wizyty wykonujemy badanie skóry głowy trichoskopem. Czyli specjalistyczne badanie z użyciem mikrokamery, która umożliwia dokładną analizę stanu skóry głowy i włosów w bardzo dużym powiększeniu. Zabiegowi towarzyszy dokładny wywiad. Jest on podstawą do podjęcia precyzyjnych działań, które mają na celu znalezienie przyczyny problemu. Dzięki zebranym podczas konsultacji wiadomościom wspólnie ustalamy indywidualny plan pielęgnacji domowej i gabinetowej.

Podczas badania oceniamy:
– ogólny stan skóry głowy,
– stan utraty włosów,
– gęstość włosów,
– grubość włosów,
– unaczynienie skóry,
– stopień keratynizacji skóry,
– ujścia mieszków włosowych,
– uszkodzenia struktury włosów.

Ważne!
Pamiętaj, przed konsultacją:
– nie myj włosów – minimum 24 godziny,
– nie używaj środków pielęgnacyjnych (odżywki, maski, olejki) i środków do stylizacji (lakiery, pianki, żele),
– nie farbuj włosów i nie wykonuj trwałej ondulacji – minimum 14 dni.

Mezoterapia mikroigłowa - skóra głowy

Mezoterapia mikroigłowa skóry głowy stymuluje odrastanie włosów, regeneruje cebulki włosowe i pobudza te, które nie były wcześniej aktywne, poprawia mikrokrążenie skóry głowy, zapobiega problemom związanym ze skórą oraz zwiększa gęstość i grubość włosów.
Podczas zabiegu trycholog wykonuje serię mikronakłuć skóry głowy i wprowadza preparaty aktywne. Zabieg nie jest bolesny, choć towarzyszy mu pewien dyskomfort.
Przygotowanie do zabiegu:
Zaleca się wykonanie peelingu skóry głowy najlepiej Trycho peelingiem Trichoethetic Bandi na ok maksymalnie 8 h przed zabiegiem. Przed zabiegiem należy umyć skórę głowy łagodnym szamponem jak najkrócej przed zabiegiem (nie później niż 5-6 h).

Jestem bardzo zadowolony z wizyty u Pani trycholog. Pani Jola jest profesjonalistką, po przeprowadzeniu wywiadu dokładnie zbadała mi skórę głowy i postawiła diagnozę. Ma obszerną wiedzę w swoim zawodzie. Polecam z czystym sumieniem 🙂 Paweł
Świetna konsultacja. Pani Jola ma ogromną wiedzę i chęć, aby dopasować zalecenia do możliwości i zwyczajów danej osoby. Jestem pod wrażeniem. Anna
Super - wszystko dokładnie wytłumaczyła i zaproponowała leczenie. Edyta

Krem i Dotyk to miejsce, o jakim marzyłam. Możesz tutaj wejść jak do siebie. Zrelaksuj się.

Koniecznie przy herbacie, z poczuciem, że trzeba czasem odetchnąć w towarzystwie innych kobiet i zatroszczyć się o siebie.

Naturalnie, bezpiecznie i jednocześnie skutecznie.

Jesteś w dobrych rękach.

0
    0
    Twoje zakupy
    Twój koszyk jest pustyWróć do sklepu