Strefa SPA

Naturalne zabiegi dające efekty, których nie musisz się doszukiwać.

Holistyczny rytuał masażu ciała

Masaż składa się z odpowiednio dobranych sekwencji ruchów działających na tkanki na różnych poziomach głębokości. Synchronizacja ruchów połączona ze stymulacją bodźców nerwowych działa na ośrodkowy układ nerwowy. W efekcie podnosi się ogólny próg wrażliwości na bodźce i usprawniają się mechanizmy adaptacyjne co sprawia, że trudniej jest wytrącić organizm ze stanu równowagi psychicznej.

Korzyści płynące z masażu:

– ogólny stan wyciszenia, relaksacji i odprężenia organizmu,

– silne działanie uspokajające i antydepresyjne,

– poprawia nastój,

– redukuje zmęczenie, bóle głowy i mięśni,

– zmniejsza stany niepokoju oraz bezsenność,

– łagodzi objawy chorób i innych dolegliwości psychosomatycznych.

Masaż antystresowy ma działanie uspakajające, antydepresyjne, zmniejszające symptomy stanów stresowych. Zabieg przywraca zdrowy sen i poprawia uczucie komfortu psychicznego.

Holistyczny rytuał pielęgnacji twarzy i ciała

Zabieg kompleksowo pielęgnujący całe ciało i twarz. Skomponowany dla najbardziej wymagających klientów, którym zależy na naturalnej pielęgnacji. Masaż składa się z odpowiednio dobranych sekwencji ruchów działających na tkanki na różnych poziomach głębokości. Synchronizacja ruchów połączona ze stymulacją bodźców nerwowych działa na ośrodkowy układ nerwowy. W efekcie podnosi się ogólny próg wrażliwości na bodźce i usprawniają się mechanizmy adaptacyjne co sprawia, że trudniej jest wytrącić organizm ze stanu równowagi psychicznej.

Korzyści płynące z masażu:

– ogólny stan wyciszenia, relaksacji i odprężenia organizmu,

– silne działanie uspokajające i antydepresyjne,

– poprawia nastój,

– redukuje zmęczenie, bóle głowy i mięśni,

– zmniejsza stany niepokoju oraz bezsenność,

– łagodzi objawy chorób i innych dolegliwości psychosomatycznych.

Masaż antystresowy ma działanie uspakajające, antydepresyjne, zmniejszające symptomy stanów stresowych. Zabieg przywraca zdrowy sen i poprawia uczucie komfortu psychicznego.

Masaż gorącymi kamieniami

To wyjątkowy masaż, który szybko wprowadza w stan relaksu. Masaż ten oddziaływuje na przepływ energii naszego ciała, poprzez układanie kamieni zgodnie z przepływem meridianów, czyli naszymi ośrodkami energii. Wykazuje działanie uspakajające układ mięśniowy, układ limfatyczny oraz układ nerwowy.

Korzyści płynące z masażu:

– regeneracja mięśni po ciężkim wysiłku,

– poprawa ukrwienia,

– odżywienie tkanek,

– złagodzenie stresu,

– błogi relaks.

Zabieg wykonywany jest ciepłym aromatycznym olejem.

Rytuał satynowe ciało

Dzięki połączeniu leczniczej mocy dotyku z właściwościami odpowiednich kosmetyków, ciało poczuje się w pełni zaopiekowane, a uczucie odprężenia pozostanie na długo. Końcowy efekt zabiegu sprawi, że skóra będzie miękka, nawilżona oraz… rozświetlona, dzięki czemu ciało prezentuję się zjawiskowo. 

Rytuał whisky

To zabieg pielęgnujący całe ciało poprzez strefę fizyczną, a także psychosomatyczną. Połączenie peelingu z preparatami do masażu o zapachu… whisky(!), daje niesamowite efekty pielęgnacyjne dla skóry jak i dla zmysłów, oddając nasze ciało w świat odprężenia. Dopełnienie zabiegu w postaci masażu to świetna propozycja dla osób spiętych i zestresowanych.

Najczęściej wybierany jako prezent dla Panów.

Owocowy rytuał Lycon

Idealne połączenie owocowego peelingu, a następnie delikatnego masażu całego ciała. Napięte mięśnie ulegają rozluźnieniu, a stres i złe emocje rozpływają się. Zabieg świetnie rewitalizuje i regeneruje skórę, działając przy tym silnie odprężająco. 

Korzyści płynące z rytuału:

  • oczyszczenie i głębokie nawilżenie skóry
  • ujędrniona i zregenerowana skóra
  • relaks, odprężenie i poprawa samopoczucia
  • odmłodzona i jedwabiście gładka skóra

Owocowy peeling ciała Lycon

Peeling doskonale eliminuje zanieczyszczenia i martwe komórki naskórka, a także odżywia i dotlenia skórę, co sprawia, że ciało jest nawilżone bez efektu tłustego filmu. Skóra staje się ujędrniona, a zapach owocowych nut dodaje aromatycznego komfortu.

Masaż relaksacyjny

Głównym celem masażu relaksacyjnego jest maksymalne wyciszenie klienta oraz rozluźnienie ciała. Wpływa na strefę psychosomatyczną, ale również fizyczną. W trakcie masażu relaksacyjnego używane są gorące oleje, którymi wykonuje się powolne, spokojne ruchy, obniżające napięcie mięśni i nerwów.

Masaż relaksujący świecą

Aromatyczny zapach świecy, jej ciepło oraz relaksujący dotyk masażysty to uzupełniające się elementy, które razem tworzą idealny sposób na odprężenie i niezapomniane wrażenia. Szczególnie polecany dla osób zapracowanych i zestresowanych, które potrzebują wyciszenia i uspokojenia. 

Masaż przy użyciu świecy daje ogromne korzyści zarówno dla zdrowia psychicznego jak i dla skóry, która staje się o wiele bardziej nawilżona i odżywiona, a w dotyku jest miękka i pachnąca przyjemnym aromatem świecy.

Tajski masaż stóp

Masaż tajski stóp działa rozluźniająco oraz kojąco na stopy. Wykorzystywana w zabiegu refleksoterapia działa relaksująco oraz pobudza do prawidłowej pracy inne części ciała. Skierowany dla osób borykających się z bólem stóp, szczególnie dla kobiet chodzących w szpilkach oraz osób wykonujących pracę stojącą.

Masaż głowy i uszu

To doskonały sposób na zmęczenie i niwelowanie bólu głowy. Wykonywany w umiejętny sposób potrafi zrelaksować i pomaga pozbyć się napięć.  Jego działanie opiera się na usprawnieniu krążenia krwi w naczyniach skóry oraz normalizacja napięcia mięśni głowy.

Korzyści płynące z masażu:  

  • regulacja funkcjonowania organizmu, co pomaga zmniejszyć dolegliwości
  • oczyszczanie organizmu z toksyn
  • poprawa ukrwienia i dotlenienia organizmu
  • poprawa wyglądu i kondycji skóry
  • relaks i ukojenie
  • doskonałe uzupełnienie gimnastyki twarzy

FLO

Koncepcja FLO to połączenie metody Feldenkraisa z masażem Lomi Lomi oraz ortobionomią. W tym masażu pracujemy nad czuciem głębokim oraz świadomością własnego ciała w przestrzeni. Terapeuta powoli przesuwa ciało zmieniając nieustannie, ale bardzo powoli jego pozycję. Jest jedną z najlepszych form usuwania zmęczenia i przeciążeń u sportowców. To forma wspomagania poprawy sylwetki, jakości ruchu, niwelowania blokad i ograniczeń ruchu.

masaż Kobido facemodeling salon kosmetyczny warszawa ursus