fbpx
krem i dotyk salon kosmetyczny masaz ursus

Mój Krem i Dotyk

Mój Krem i Dotyk

naturalne zabiegi ciało warszawa ursus

Spełnienie marzeń

Bardzo chciałam stworzyć taki gabinet kosmetyczny, do którego sama bym chodziła.

Po pierwsze – czysty (haha) niby oczywiste, ale dla mnie niezwykle ważne. To nie powinna być cecha wyróżniająca, bo czy właśnie gabinety kosmetyczne nie powinny być z założenia higieniczne i sterylne? Niestety nie zawsze tak jest, a przecież tutaj chodzi o dobro i bezpieczeństwo Klienta, a ja z pewnością jestem higienicznym freakiem.

Wyjątkowy salon dla kobiet

Po drugie – kobiecy, taki, gdzie jest ciepło i serdecznie, bez niepotrzebnego skrępowania, stresu, niepotrzebnych myśli. Chcę, żeby każda/każdy przekraczając próg mojego salonu zapominał/a o całym świecie i przez ten krótki czas u mnie była sama ze sobą. Zapraszam serdecznie! Wyłączymy telefony, porozmawiamy lub nie, posłuchamy muzyki lub nacieszymy się ciszą. Do mojego Krem i Dotyk możesz wejść jak do siebie i zrelaksować się. Koniecznie przy herbacie, z poczuciem, że fajnie być kobietą w towarzystwie innych kobiet i poczuć się zadbaną, dopieszczoną i piękną.

bezpieczny salon kosmetyczny warszawa ursus
terapia manualna warszawa ursus

Naturalne zabiegi

Po trzecie – naturalny. Ja wierzę w moc rąk, w naturalne terapie manualne, które są alternatywą dla zabiegów inwazyjnych. Przy pomocy rąk, bez udziału tych wszystkich maszyn, igieł i metalu – a jednocześnie skutecznie. Naturalne zabiegi dają efekty, których nie musisz się doszukiwać. Jeśli nie umiesz się zdecydować na konkretny zabieg, po prostu przyjdź, porozmawiamy i zdecydujemy razem.

Nie było łatwo, nie było szybko, ale Krem i Dotyk pojawił się na mapie Warszawy. Jest taki, jaki miał być! Udało mi się to kolejne dziecko. Zapraszam Cię serdecznie!!! Cały czas się rozwijamy i dążymy do tego, aby było coraz lepiej i lepiej dla Was.

Jesteś w dobrych rękach

krem i dotyk salon kosmetyczny warszawa ursus
Brak komentarzy

Będzie mi miło, jeśli zostawisz komentarz

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

0
    0
    Twoje zakupy
    Twój koszyk jest pustyWróć do sklepu